geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €1,699,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 9
Tualete: 9
Siperfaqe: 1292m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Durrës
Adresa: Rruga Adria
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

SHITET NDERTESE 6 KATESHE PERBALLE ME PORTIN, BUZE RRUGES KRYESORE TE QYTETIT. 1292 M2 NDERTIM E KOMBINUAR ME 352M2 NJESI TREGETARE 840 M2 TOKE. ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. E PERSHTATESHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI HOTELERI E TE TJERA... VETEM 5 MINUTA NE KEMBE NGA STACIONI I TRENIT, QENDRA, PORTI DHE DETI. ATY KU PRITET TE NDERTOHET DHE PORTI ME I MADH I JAHTEVE NE MESDHE. 1.7 ML€


Postuar nga Vladimir / 27 Nov 22 11:30:02

Postuar nga

Vladimir

Vladimir

Antarsuar në November 2022
Shiko njoftimet

Kontakto