geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €400,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 9
Tualete: 9
Siperfaqe: 812m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 4
Kate Gjithsej: 4
Info: Hapësirë parkimi / Garazh
Qyteti: Kavajë
Adresa: Golem
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet Vile 4 katëshe në Golem siper rruges dytësore
Sipërfaqje: 812 m² total me gjithe Garazhdin
Posedon:
Kati -1 : 1 Garazhd+ një dhomë uji si depozitë
Kati 0 : Dyqanë me sip: 128 m²
Kati 1 dhe kati 2 ka 5 dhoma secili me nga 1 Tualet.
Kati 3: Ështe 2+1
1 Lavanderi
1 Parabanjo
Oxhak
Sipërfaqje Totale kati :144 m² + 36 m² Ballkon
Sipërfaqje totale Banimi: 432 m²
Sipërfaqje Totale Ballkoni 108m2
Total 10 dhoma me tualet secila
Sipërfaqje Tokë Truall: 350 m2
Çmimi : 400.000€uro


Postuar nga Astrit Lika / 13 May 22 19:30:01

Postuar nga

Astrit Lika

Astrit Lika

Antarsuar në July 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce