geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €40,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 50m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 4
Kate Gjithsej: 5
Info: Ballkon / Terracë
Qyteti: Kavajë
Adresa: Golem
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Shitet Garsionere ne plazhin e Golemit
Sipërfaqje: 50 m²
Me Çertifikatë Pronesie
Kati i 4 Banim
Posedon Ballkon
Orientimi: Perendim
E mobiluar Totalisht
Parkim i përgjithshëm i pallatit
100 metra nga Deti
Zone e qete ,familjare dhe midis pishave
Çmimi: 40.000 €uro
Adresa: Zona e Miami Beach ,Golem


Postuar nga Astrit Lika / 12 May 22 17:30:06

Postuar nga

Astrit Lika

Astrit Lika

Antarsuar në July 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce