geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 802

€1,500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center

Kompania lider ne Forex 📉 kërkon operatore per gjuhët🇪🇸 Spanjisht🇩🇪Gjermanisht🇬🇷GreqishtAnglisht✅Page baze plus bonuset me te...

ALL20 /m
img
OFROJ
Para 2 vitesh

Tirane, vend pune IT/Zhvillues Software

Kompania “‘Work Italy’’ në emër të një Klienti të saj të Rëndësishëm Italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profili...

ALL1 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Mësuese për kurse

Work Italy kërkon të punësojë Mësuese për kurse (italisht ; Anglisht)Të imteresuarit të na kontaktojne në dmhttps://www.instagram.com/p/Caoy7...

ALL2,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Ofroj Vend Pune si kamarier part time, ne raste specifike eventesh....

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

KERKHEN RETENTION FOREX SPANJISHT.

Kerkohen Retention ne gjuhen spanjolle. Te interesuarit duhet te kene eksperienca ne kete fushe. Orari 10:00 - 19:00 Ofrohen pagat me te mira ne tre...

ALL150,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

IDS Ofron vende pune per operatore inbound.

Intercom Data Service GroupLeader nel settore del telemarketing, opera in tutto il territorio albanese da più di 12 anni. Siamo alla ricerca di consu...

ALL65,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Kerkohet Farmaciste e Larte

Farmaci Armir kerkon te punesoje dy kolege farmaciste qe te kene marrë provimin e shtetit dhe të kenë eksperience pune në farmaci. Turnet janë t�...

ALL1 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Kërkohet avokat/e (me kohë të plotë)

Studio ligjore “Qeleshi & Associates”, e angazhuar në konsulencë ligjore dhe përfaqësim gjyqësor është në kërkim të një Avokati (po...

ALL20 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Logistics Sales Manager

Work Italy, për një klientin e saj të rëndësishëm, Lider në sektorin e transportit Ndërkombëtar dhe të logjistikës dëshiron të rekrutoj n...

€10 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Konsulence biznesi ne Kine

Kompania " Astrit Industry LTD" me perfaqesuesin e saj ne Kine Aimir Sejdinaj ofron sherbimet : Perkthime Shqip- Anglisht Kinezisht ; Gjetje fabrikas...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Ofroj vend pune Shofer

Kancelari "Infiniti Office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në Shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në Tiranë.Infiniti Office, gjit...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Operator/e ITALISHT

??Je ne kerkim te nje ?? dhe ke aftesi te mira ne komunikim ? Apliko tani?? per operatore te gjuhes ITALIANE dhe behu pjese e stafit tone. ??Kompania...

ALL0 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Fashion Designer

Ne jemi “dy koka” me një vizion… duke e ndërgjegjësuar botën për njohuritë, cilësinë dhe kreativitetin shqiptar të tekstilit. “dy kok...

€500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Kerkohen agjente telefonik, team leader, retention.

Kerkohen agjente telefonik, team leader, retention.Kerkohen agjent telefonik, team leader me eksperience, retention per fushate investimesh ne gjuhet ...

€500 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

BlueCallMarketing kerkon operatore BROKER per gjuhen angleze

1. Njohje e gjuhës së huaj anglisht mbi mesatare.2. Eksperiencë e mëparshme në këtë fushë.3. Aftësi të mira komunikuese në grup.4. Ambicie ...

ALL50,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Pirunist/Punonjes magazine

Ofroj vend pune pirunist/punonjes magazine.Paga shume e kenaqshme. Nese jeni te interesuar kontaktoni ne 0682081354Cel. : 0682081354...

$600 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Network Marketing Online

Platforma jone te jep mundesine e udhetimeve, blerjeve online dhe punesimit. Nese je mbi 18 vjec dhe doni te krijoni te ardhurat tuaja personale dhe t...

ALL200 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Kerkoj kamarjer/e me eksperience,kushte shume te mira punemr te mira

Te jete i komunikushem,te kete eksperience .....

ALL30,000 /m
img
OFROJ VENDE PUNE
Para 2 vitesh

Sanitare Zyre

Kërkohet Sanitare/Pastruese për Zyre në Durrës, të dijë pak italisht dhe të ketë eksperiencë pune. Puna është 8 orë në ditë, nga e hëna...

ALL50,000 /m
img
KERKOJ VEND PUNE
Para 2 vitesh

Kerkoj pune si farmaciste ne farmaci ose spital shteteror .

Kerkoj pune si farmaciste.kam dhene provimin e shtetit .kam eksperience pune .jam e interesuar per pune me kohe te plote paradite pasi jam me femij te...