geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 3 nga 43

€1,000
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

Ambient biznesi / zyre me qera

Japim me qera hapësirë tregetare / banese e bollshme dhe e vecuar. Me tre kate dhe nje garazh nentokesor me dere automatike. Ndertesa ndodhet pergj...

€330,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Durres, shes Vile 3+1+A+BLK 390 m² 330.000 Euro (San Pietro)

Shitet Super Vile dyshe ,e tipit 3+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .San Pietro Resort ju ofron nje stil je...

€150,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet Vile në Durrës Sip: 345m2

Shitet shtepi vile 3 kate shum e bukur ne nje lagje mjaft te qet larg shurmave dhe pluhurit e mobiluar dhe ndertes teresisht e re vila ndodhet ne unaz...