geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 20 nga 43

€400,000
img
SHITET
Para 10 muajsh

Vilë 4 katëshe me 400 tokë

Shitet vilë 4 kateshe me total 500m2 në 5 apartamente mbi një sipërfaqe toke prej 400m2.Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt pron...

€550
img
JEPET ME QERA
Para 11 muajsh

JEPET ME QERA Vila 2+1 në Tirana Sip: 90m2m2

...

€550
img
JEPET ME QERA
Para 11 muajsh

...

€900
img
JEPET ME QERA
Para 11 muajsh

Jepet me qera ambientet per klinike

Jepet me qera ambjenti i banimit per klinike kopesht apo zyra. Vile trekateshe me oborr te gjelberuar perpara. Kati i pare eshte i pershtatshem per lo...

€300,000
img
SHITET
Para 12 muajsh

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€230,000
img
SHITET
Para 12 muajsh

Shitet Vile ne Durres

Shitet vila ne Durres .Adres: Rruga Egnatia tek stacionini i autobuzave te Shijakut.Vila ka nje sip. 212m2 ndertimi .Dhe sip, trualli 208 m2 .Mundesi ...

€200
img
SHITET
Para 12 muajsh

SHITET Vila 3+1 në Tourquise Marine

Shitet Vile ne Touquise Marine me Tipologji 2+1 dhe 3+1Me Siperfaqe Parcele dhe e vendosur ne qender te kompleksit Per me shume info kontaktoni...

€180,000
img
SHITET
Para nje viti

Shitet vile dykateshe bashkekohore

Shitet vile dykateshe, me predispozicion per kate te mesiperme ,lagje “Bakushe Visha” ne Fushe-Kruje. Kate totalisht bashkekohore dhe indipendent...

€300,000
img
SHITET
Para nje viti

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€1
img
SHITET
Para nje viti

SHITEN 2 DYQANE në Vlorë Sip: 40+40=80

Dyqanet me hapsir totale 80 metra dhe eshte e organizuara ne dy ambiente te ndara nga 40 metra secila te cilat aktualisht jane te dhèna me qera dy bi...

€130,000
img
SHITET
Para nje viti

Shitet vila 2 kateshe + toke 6.3 dynym

Shitet vila dy kateshe 350 m2 + toke 6300 metra katrore. Shtepia ndodhet ne fshatin Rrile te Lezhes . Ndodhet 1 km larg autostrades Lezhe -Tirane . Zo...

€80,000
img
BLEJ
Para nje viti

"Ofertë kredie në 48 orë: +40 741 761 294"

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€700,000
img
SHITET
Para nje viti

Shitet Vile Elite ne Tourquise Marina

Shitet Vile Elite ne Tourquise Marina ne Hamallaj Me Siperfaqe fizike 261m Siperfaqe nentoka 130m Siperfaqe verande 87m Siperfaqe oborri 640m Siperfaq...

€60,000
img
BLEJ
Para nje viti

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€60,000
img
BLEJ
Para nje viti

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294 Përshëndetje. Unë jam një Drejto...

€300,000
img
SHITET
Para nje viti

SHITET Vila 9+3 në Tirana Sip: 355m2

 Vila shitet per arsye emigracioni me3 vend parkimi me dokumenta te rregullta me certifikat pronsie + hipotek cmim idiskutushem...

€1,500
img
JEPET ME QERA
Para 2 vitesh

JEPET VILE 2 KATESHE ME QIRA NE SAUK

Jepet vile me qira ne Sauk, prane Akademise se Sigurise. Siperfaqja totale e truallit eshte 793 m2, prej te cilave 253 m2 ndertim. Vila eshte totalish...

€1,500
img
SHITET
Para 2 vitesh

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE FARKE Tirana Sip: 500m2

Jepet me qira vile tre kateshe ne Farke. Vila organizohet ne;Kati i pare perbehet nga ambienti i ndenjes, kuzhina dhe tualeti.Kati i dyte nga dy dhoma...

€470,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

SHITEN DY VILA+TRUALL PRANE SPITALIT UNIVERSITAR "SHEFQET NDROQI"

Shiten dy vila te ngjashme bashke me truallin 733 m2 ne Sauk te Ri prane Xibrakut dhe Sanatoriumit. Vilat jane ne nje pozicion shume te favorshem dhe ...

€180,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Shitet objekti me dekumentacion te regullt!

Shitet i gjith objekti ne qender te Golemit.(Kavaj) Objekti eshte me dekumentacion te regullt hipotekar. Objekti eshte i ndertuar per 2 familje te cil...