geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 10 nga 830

€185,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 3+1+2, Me Arredim Luksoz !!! - 135m2

REFRG162454 - Tek Kompleksi Kontakt, shitet apartament 3+1+2, me aredim luksoz ! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksima...

€68,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

NE FRESK SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA TIRANA !!! - 105m2

REFFS19204 - Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti esh...

€147,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

OKAZION TE SELVIA.... AP 2+1..!!

OKAZION TE SELVIA...!! Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ...!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar me punime super ciles...

€148,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

NE RRUGEN FORTUZI SHITET APARTAMENT 3+1 ME SIPERFAQE TE MADHE !!! - 137m2

REFFS191207 - Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ...

€70,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

Te Zogu I Zi, Shitet Papafingo 2+1, Mundesi e Mire Per Investim !!! - 87m2

REFJT352509 - Te Zogu i Zi Shitet Apartament Papafingo 2+1 mundesi Ideale per Investim! Apartamenti ka siperfaqe 87 m2, dhe ndodhet ne katin e fundit ...

€75,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !!! - 74m2

REFDS512493 - Prane Globe Shitet Apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor i vitit 2010 me 8...

€79,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

Shitet Apartament 1+1 ne zone te preferuar i mobiluar! - 67m2

REFAM24902 - Rruga Viktor Eftimiu, ne zonen e Blloku Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendi...

€80,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

Super Okazion tek Pista Iliria - 165m2

REFA01783 - Vetem pak minuta larg Pistes Iliria ndodhet nje super apartament me hapesira te bollshme dhe i investuar totalisht ne menyre moderne. Sapo...

€117,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

Prane Viva Market ne Don Bosco shitet apartament 3+1 me siperfaqe dhe ndricim te bollshem - 142m2

REFAK082551 - Prane ViVa market ne Don Bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar ...

€75,000
img
SHITET
Para 3 vitesh

PRANE RESTORANT FRESKUT SHITET APARTAMENT 2+1 ME ORIENTIM JUG- LINDJE- PERENDIM !!! - 94m2

REFFS192426 - Prane Restorant Freskut shitet apartament 2+1 ne katin e trete ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigur...