geniuService shpk, VOIP.

Filtro


Rezultatet: 20 nga 341

€13,900
img
SHITET
Para nje viti

E-class 350 bluerfficency AMG line 174.000km

E-class 350 diesel blueefficency AMG paket Viti: 11/2010 (2 celsa perkates) Km: 174.000 (te certifikuara ne liber servisi) I sapo ardhur nga zvicra...

€17,000
img
SHITET
Para nje viti

Toyota Land Crusier HZJ 105 4.2D targa Shqiptare

Toyota Land Crusier HZJ 105 4.2D viti 2007 9ulse makina eshte ne super gjendje posedon tabela Kosovare si dhe Shqipetare...

€2,450
img
SHITET
Para nje viti

MercedesBenz C180 Benzin Gaz

Mercedes Benz C180 Motor 1.8 Benzin +Gaz I Thjesht Viti 1995 Gjendje Shkelqyer Motorike Xherike Opsionet Xhama Elektrik Abs Esp Kondicioner Funksi...

€3,300
img
SHITET
Para nje viti

Shitet Opel Astra 1.7 nafte viti 2007

Shitet opel Astra 1.7 nafte Kamio mnuale, viti prodhimit 2007 Ne super gjendje motorrike estetike Me te gjitha sherbimet e bera E sa po ardhur nga...

€8,400
img
SHITET
Para nje viti

Range Rover Sport 2.7 HSE Kambio Automatike / Nafte

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSENe gjengje shum te mir ska nevoj per asnje sherbim!Viti 2007! - Vaj filtra te sapo nderruar-Letrat sapo te prera per i vit !...

€5,800
img
SHITET
Para nje viti

Toyota 4-Runner Viti 1999 Kambio Manuale / Nafte

Shitet ose ndrrohet tojota 4runer viti 99 fuqi motorrike 3.0 nafte makina esht 4x4 me tre pozicjone makina ka letra te bera per nje vit ka goma te rej...

€100
img
SHITET
Para nje viti

Aplikoni për një kredi të shpejtë

Ky mesazh është për të gjithë ata që kanë nevojë urgjente dhe mbi të gjitha serioze për një aplikim për kredi në mënyrë që: Duhet të ...

€3,000
img
SHITET
Para nje viti

okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

SHITET FIAT BRAVO VITI 2006 3000 EURO E MIREMBAJTUR GOMAT E SAPO NDERRUARA,NAFTE 1.9 MANUALE ,LETRAT DERI NE GUSHT 2022 .0697678050 ...

€7,990
img
SHITET
Para nje viti

Land rover freelander 2.2 diesel viti 10/2009

Land rover freelander 2.0 diesel 4x4 Kamio automatike Viti: 10/2009 Km: 240.000 (origjinale) Full Opsion E ardhur nga zvicra (dogane e paguar) ...

€4,300
img
SHITET
Para nje viti

A-class 160 benzine Automatik viti 2010 (zvicra)

MB A-class 160 benzine "Facelift" Kambio automatike Viti: 01/2010 Km: 204.000 (te certifikuara) I sapo ardhur nga zvicra Cmimi: 4300 Tvsh e pagu...

€4,200
img
SHITET
Para nje viti

Fiat Doblo frigorifer

Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi letra deri ne shtator 2021...

€6,200
img
SHITET
Para nje viti

Shitet Golf VI 10.2011

VW GOLF 6 BENZIN 1.4 TSI SPORT?Forca motorrike 1.4?Lloji i kambios Manuale?Lenda djegese Benzine?Viti i prodhimit 2011?Letra te paguara dhjetor 2024?M...

€10
img
JEPET ME QERA
Para nje viti

Ofertë kredie ndërmjet individëve seriozë dhe të shpejtë në 48 orë

Jeni të ndaluar nga banka dhe nuk keni favorin e bankave, ose më mirë akoma, keni një projekt dhe keni nevojë për financim, një dosje të keqe ...

€2,800
img
SHITET
Para nje viti

Mercedes Benz C220

Mercedes Benz Motor 220 Cdi Kambio Manual Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike Cmimi I Diskutushem M.Nderrimi...

€4,500
img
SHITET
Para nje viti

Mini Cooper "S" Cabrio 170hp Automat (zvicra)

Mini Cooper S cabrio 170hp Kambio automatike Km: 161.000 (te certifikuara) Viti: 05/2006 Sensor parkimi Ngrohje sedilesh Marsha ne timon Audio ...

€2,200
img
SHITET
Para nje viti

OKAZION GAZ AUTOMAT

SHITET FORD FOCUS 2001 BENZIN GAZ AUTOMAT FULL NE SUPER GJENDJE AKULL I PASTER SI JASHTE DHE BRENDA MAKINA ESHTE SUPER ASNJE LLOJ PROBLEMI 230 000 KIL...

€22,000
img
SHITET
Para nje viti

Audi A8L 2013 "OKAZION" 22000

Audi A8 3.0L Quattro SUPERCHARGED 2013 Audi A8L 3.0L Benzine,makina ka 182.000 Km origjinale te verifikueshme ,eshte ne gjendje perfekte motorike xhe...

€8,800
img
SHITET
Para nje viti

Okazion Mercedes benz E 320 Evo

Shitet : mercedes benc 211 evo paktet sport Viti i prodhimit : 2006/08 Forca motorrike : 320 Karburanti : diesel Kambio : atomatike Cmimi :...

€4,000
img
SHITET
Para nje viti

Toyota Corolla Viti 2005 Kambio Automatike / Nafte

Toyota Corolla 1.4cc nafte automat 2005 me letra per nje vite te githa sherbimet e bera ne gjendje perfekte tel 0684000325134000 mij km...

€10,000
img
SHITET
Para 2 vitesh

ML 350 4Matic 2010 Pa Fogan

Mercedes ML 350 i sapo ardhur nga Kanada me 185 mi km te garantuara ne gjendje perfekte klimtronik karika nxemje senzora para mbas xenon shiber kamer ...