geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €2,780

Qyteti: Tirana

Pershkrimi:

Perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi, jepet me qira njesi komerciale, kati i pare teknik i nje ndertese me ashensor i cili organizohet ne nje ambient open space 120 m2 dhe 3 ndarje te tjera te pershtatura per zyra me dy fasada m2.

Hyrje me shkalle dhe ashensor.

Detaje teknike: Sistem qendror ngrohje/ftohje lateral periferik e central ne tavan te investuar. (18'000 Euro)

Cmimi eshte neto. Nuk paguani komision. Kontaktoni direkt me pronarin.


Postuar nga Xhorxhina Roci / 20 Nov 23 23:30:01

Postuar nga

Xhorxhina Roci

Xhorxhina Roci

Antarsuar në November 2023
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce