geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | $10

Kuzhine: 3
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 10m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kate Gjithsej: 9
Info: Sobë / Kaminë
Qyteti: Tirane
Adresa: Ras Tanura, Eastern Province, Saudi Arabia
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Amy | Menaxher i shitjeve
Telefoni: +86 19142414382 (whatsapp)
Email:[email protected]
Adresa: 903, blloku B, Fortune Plaza, Distrikti Luyang, Qyteti Hefei, Provinca Anhui
Emri i zakonshëm Liraglutide
Numri CAS 204656-20-2 Pesha molekulare 3751.20000
Dendësia N/A Pika e vlimit N/A
Formula molekulare C172H265N43O51
Paketimi dhe dorëzimi
Lëng 1L / Shishe, 25L/daulle (5L, 10L të gjitha të disponueshme)
Pluhur 1 kg / qese plastike, 25 kg / daulle (5 kg, 10 kg të gjitha të disponueshme)
Në thelb, produkti ynë MOQ është 1KG/1L për testim.
Çmimi me shumicë është shumë më i lirë, për shkak se tarifa e transportit 1L/1kg është e lartë.
25 kg/Dambur me fibra, qese plastike të dyfishta të brendshme.
5 kg/çantë me letër alumini
1 kg/çantë me letër alumini.
SHITJE Nxehte
CAS119276-01-6
1451-82-7
71368-80-4
23076-35-9
157115-85-0
910463-68-2
2023788-19-2
CAS 2381089-83-2
28578-16-7
20320-59-6
5449-12-7
49851-31-2
52190-28-0
110-63-4
kas.1191237-69-0
cas171599-83-0
CAS79099-07-3
CAS2114-39-8
CAS2079878-75-2
CAS7361-61-7


Postuar nga Amy / 20 Nov 23 15:30:01