geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €120,000

Kuzhine: 2
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 64m2
Gjendja: E PA MOBILUAR
Kati: 9
Kate Gjithsej: 9
Info: Ballkon / Terracë Rinovuar
Qyteti: Tirane
Adresa: Don Bosco
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Apartamenti ndodhet ne nga zonat me te kerkuara ne kryeqytet ne Don Bosko .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundeshme per nje jetese sa me komode pasi ndodhet shume prane institucioneve arsimore dhe tregetare Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar.Eshte i tipologjise 1+1 me nje siperfaqje prej 64 m2.Apartamenti eshte i organizuar kuzhinen se bashku me sallonin i cili ka dalje ne ballkon , nje dhome gjumi dhe nje tualet .Ka nje cilesi te larte ndertimi ,ndertim i vitit 2020.Teknologjia e perdorur per termoizolim ju mundeson te keni nje ambient te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer ,duke bere te mundur keshtu kursimin e energjise elektrike .Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe te shfrytezuar ne maksimum ,orientim nga lindja gje qe ben qe apartamenti te kete ndricim natyral .Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto ne nr +355692033500


Postuar nga Erisa Baleta / 12 Jul 23 18:30:01