geniuService shpk, VOIP.
BLEJ

Detajet e njoftimit

BLEJ | €10,000

Kuzhine: 5
Dhoma: 3
Tualete: 6
Siperfaqe: 780m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 11
Kate Gjithsej: 8
Info: Hapësirë parkimi / Garazh
Qyteti: Durrës
Adresa: 458
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Përshëndetje.
Unë jam një Drejtor individual i kompanisë së financave dhe u ofroj kredi individëve që kanë nevojë për kredi për projektin e tyre ose aktivitetet e tyre private ose për të paguar borxhet ose faturat. Unë jam në dispozicion për t'ju dhënë këtë kredi me një interes fiks prej 3% në vit. Oferta ime varion nga 6,000 € deri në 950,000,000 €. Pra, individë të interesuar kështu që ju lutem më kontaktoni në emailin tim: [email protected]
Ose
WhatsApp: +40 741 761 294

Përzemërsisht.


Postuar nga / 23 Jun 22 17:30:01