geniuService shpk, VOIP.
BLEJ

Detajet e njoftimit

BLEJ | €40,000

Marka: Audi
Modeli: 200
Struktura: Universal
Viti: 800
KM: 5,000 - 9,999
Kambio: Steptronic / tiptronic
Karburanti: Nafte
Ngjyra: SUV
Dokumenta: Shqiptare
Kondicioni: E PERDORUR
Qyteti: Kuçovë

Pershkrimi:

Ofertë kredie shumë e shpejtë dhe e besueshme e gjeneratës së re 2022 në 48 orë: +40 741 761 294

Përshëndetje.
Unë jam një Drejtor individual i kompanisë së financave dhe u ofroj kredi individëve që kanë nevojë për kredi për projektin e tyre ose aktivitetet e tyre private ose për të paguar borxhet ose faturat. Unë jam në dispozicion për t'ju dhënë këtë kredi me një interes fiks prej 3% në vit. Oferta ime varion nga 6,000 € deri në 950,000,000 €. Pra, individë të interesuar kështu që ju lutem më kontaktoni në emailin tim: [email protected]
Ose
WhatsApp: +40 741 761 294

Përzemërsisht.


Postuar nga / 05 Jul 22 04:30:01